Praca

W chwili obecnej prowadzimy następujące rekrutacje:

1. Kierownik projektu

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Projektu, która to będzie odpowiedzialna za realizację projektu dofinansowanego z Działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Realizacja projektu polegać będzie na stworzeniu oraz udostępnieniu w sieci publicznej nowej e-usługi, którą będzie serwis o nazwie smartFM Residential. Serwis smartFM będzie aplikacją do zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi z zaawansowanymi modułami komunikacji wewnętrznej i wymiany informacji.
Zakres obowiązków:
- Koordynowanie działań składających się na budowę serwisu,
- Nadzór nad realizacją projektu,
- Kontakty z wykonawcami,

Wymagania:
- Doświadczenie przy realizacji projektów z dziedziny e-commerce
- Umiejętność zarządzania zespołem ludzi,
- Znajomość specyfiki branży e-usług,
- Dyspozycyjność, kreatywność, silna motywacja do pracy,

Oferujemy:
- Ciekawą i odpowiedzialną pracę.
- Możliwość samorealizacji i rozwoju w pożądanym kierunku.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
Praca w pełnym wymiarze godzinowym w formie umowy cywilno-prawnej.
Firma zastrzega sobie możliwość kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

© ATsec Adam Targowski – ul. Stanisława 56 – 05-800 Pruszków – Polska – NIP: PL 534-230-20-89 t. +48 602 703 798 – e. biuro@atsec.pl